spoza

Poza wyobraźnią
Mazda

Pełna nazwa tej marki samochodowej to Mazda Motor Corporation. Jest to marka japońska. Została założona w 1921 roku, a więc jej historia to kilkadziesiąt dekad. To właśnie doświadczenie, które marka nabyła przez te wszystki lata działalności wpływa na jej niewątpliwe powodzenie. Jej pierwotną siedzibą była Hiroshima.

Działalność marki samochodowej Mazda nie jest tak spektakularna jeśli chodzi o lata działalności na rynku polskim, bowiem marka postanowiła wejść na polski rynek motoryzacyjny dopiero w 2008 roku. Marka radzi sobie w polskich warunkach całkiem dobrze, z roku na roku jej zyski i udział w rynku motoryzacyjnym są coraz większe. Mazda to marka samochodowa, która przyjęła nieco inne założenie niż inne marki samochodowe. To właśnie stanowi o jej innowacyjności i sprawia, że marka jest niezwykle konkurencyjna. Bowiem Mazda produkując samochody postanowiła dbać także o środowisko.

Proekologiczne podejście sprawia, że samochody marki Mazda produkują prawie o 1/3 spalin mniej niż samochody innych marek.

maszyny atlas tablica rejestracyjna do druku