Co kupić 18 miesięcznemu dziecku?

zabawki dla 18 miesięcznego dziecka, robot dla dzieci do programowania, co kupić 18 miesięcznemu dziecku, zabawki dla półtorarocznego dziecka, zabawki dla 1,5 rocznego dziecka Wybierając zabawki dla dzieci, powinniśmy z jednej strony pilnować, aby były one dopasowane do ich wieku, jednak tak naprawdę nic się nie stanie, jeśli wybierzemy trochę poważniejsze, takie które będą motywowały dziecko do większego wysiłku. Dlatego też warto popatrzeć czasami na trochę bardziej skomplikowane zabawki, które będą wymagały od dziecka więcej zaangażowania.

Zwłaszcza jeśli wiemy, że nasze dziecko jest uparte i nie lubi się zbyt szybko poddawać, jeśli coś mu nie wychodzi.

Jakie są propozycje?

Dzieci szybko rosną i może się okazać, że zanim się obejrzymy, będziemy musieli zobaczyć jakie zabawki dla 18 miesięcznego dziecka są proponowane.

Musimy pamiętać, że takie dzieci sporo rozumieją, a dodatkowo może się okazać, że szybko będą się nudzić, jeśli damy im zbyt proste zabawki. Dlatego warto się zastanowić czy idealnym wyborem nie będzie robot dla dzieci do programowania.

Mamy tutaj ofertę takich prostych zabawek, z którymi poradzą sobie dzieci w tym wieku, a to oznacza, że jeśli zastanawiamy się nad tym, co kupić 18 miesięcznemu dziecku, to na pewno warto taką propozycję wziąć pod uwagę.

Bardziej ruchowe

Jeśli nasze dziecko jest w ciągłym ruchu, jeśli sporo czasu spędzamy na dworze, to zastanawiając się jakie zabawki dla półtorarocznego dziecka wybrać, powinniśmy zastanowić się chociażby nad rowerkiem biegowym.

Sprawi on dziecku wiele radości, a jednocześnie będziemy mieli pewność, że już w tym wieku, będzie ono mogło ćwiczyć utrzymywanie równowagi. Tym bardziej, że na początku możemy wybrać taki trójkołowy.

Poza tym w ofercie na zabawki dla 1,5 rocznego dziecka możemy znaleźć też hulajnogi trójkołowe, albo takie, na których dziecko najpierw będzie mogło siedzieć, a następnie jeździć już na stojąco. Warto zobaczyć co będzie lepsze dla naszego dziecka.

Czy zabawki, które będą je motywowały do większego ruchu, czy może jednak takie, które będą spokojniejsze. Możemy zainwestować w jedne i drugie, aby korzystać z nich w zależności od pogody panującej za oknem.

łóżeczko simba