spoza

Poza wyobraźnią
Siatkówka początek nowej historii

Niewątpliwe obecny rok zapisuje nie jedną kartę w historii sportu związanego z piłką siatkową. Bowiem odbywającej się w Polsce rozgrywki Mistrzostw Świata spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem na całym świecie.

Choć piłka siatkowa nie należała do naszych mocnych stron, to od pewnego czasu zaczęliśmy zdobywać nagrody w tej dyscyplinie. I właśnie tegoroczne rozgrywki stały się przełomem w karierze siatkarzy, którzy po raz pierwszy wygrali tak prestiżowe zawody.

Co więcej niesamowita reakcja publiczności, która nie była wstanie pomieścić się w hali, pozostała na zewnątrz, aby wspólnie przeżywać te kilka setów dzielących nas od mistrzostwa, dodała skrzydeł reprezentacji. Udało się i zapewne nie jest to koniec sukcesów, które jak warto podkreślić nie wiążą się tylko z medalem.

Bowiem niesamowita postawa organizatorów pokazała, że jesteśmy dobrymi gospodarzami, nawet tak dużej imprezy jak światowe mistrzostwa. Dzięki takim wydarzeniom, sport zaczyna nabierać innego bardziej emocjonującego sensu, czego dowodem są organizowane zawody.

www.crazyorange.pl więcej