spoza

Poza wyobraźnią

Dodając dodatkowo jeden dzień urlopu, do wolnych dni weekendowych, organizujemy sobie naprawdę ciekawy trzydniowy wypoczynek, dający siłę na kolejne pracowite dni a jednocześnie przynoszący ogrom satysfakcji ze względu na fakt poznawania nowych miejsc. Mając tylko kilka dni do swojej dyspozycji warto zaplanować zwiedzanie stolic państw ościennych. Droga niedaleka a miasta przecież bardzo atrakcyjne.

Bliskie sąsiedztwo Pragi, Berlina czy też Wiednia powoduje, że bardzo spontanicznie i niezbyt dużym kosztem finansowym możemy odwiedzić i poznać atmosferę tych miejsc. Bardzo ciekawym pomysłem na tak krótkie wyjazdy jest ich organizowanie w czasie, gdy w danej stolicy odbywają się dodatkowo ciekawe imprezy czy to plenerowe, handlowe czy też sportowe. Poznajemy nie tylko zabytki, muzea, ale także obcujemy ze specyfiką tego miejsca po przez uczestnictwo w charakterystycznych dla tego miejsca wydarzeniach.

Przecież koncert w Filharmonii Wiedeńskiej połączony ze zwiedzaniem miasta, posmakowaniem słynnych wiedeńskich czekoladek będzie naprawdę miłym i wzniosłym przeżyciem, które na długo zagości w naszej pamięci.

www.elajablonska.pl