spoza

Poza wyobraźnią
Czasem można przecież wybrać się na wydłużony weekend

Dodając dodatkowo jeden dzień urlopu, do wolnych dni weekendowych, organizujemy sobie naprawdę ciekawy trzydniowy wypoczynek, dający siłę na kolejne pracowite dni a jednocześnie przynoszący ogrom satysfakcji ze względu na fakt poznawania nowych miejsc. Mając tylko kilka dni do swojej dyspozycji warto zaplanować zwiedzanie stolic państw ościennych. Droga niedaleka a miasta przecież bardzo atrakcyjne.

Bliskie sąsiedztwo Pragi, Berlina czy też Wiednia powoduje, że bardzo spontanicznie i niezbyt dużym kosztem finansowym możemy odwiedzić i poznać atmosferę tych miejsc. Bardzo ciekawym pomysłem na tak krótkie wyjazdy jest ich organizowanie w czasie, gdy w danej stolicy odbywają się dodatkowo ciekawe imprezy czy to plenerowe, handlowe czy też sportowe. Poznajemy nie tylko zabytki, muzea, ale także obcujemy ze specyfiką tego miejsca po przez uczestnictwo w charakterystycznych dla tego miejsca wydarzeniach.

Przecież koncert w Filharmonii Wiedeńskiej połączony ze zwiedzaniem miasta, posmakowaniem słynnych wiedeńskich czekoladek będzie naprawdę miłym i wzniosłym przeżyciem, które na długo zagości w naszej pamięci.

www.1jestkokon.com